JOQ Albania
Home

“Problemi i shqiptarëve është s*ksi”/ Vrenozi-Mustës: Moj Aulona, po ku më ngrihet mua?!
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 05/08/2019 8:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Aulona Musta ka folur në lidhje me marrëdhëniet intime në çift si dhe ka rrëfyer detaje nga jeta e saj me partnerin, Tomin.

Ndër të tjera, në intervistën me Bora Zemanin, Musta deklaroi se një nga problemet kryesore të shqiptarëve është kryerja e marrëdhënieve sek*uale.

Mirëpo, duket se i këtij mendimi nuk është korçari i famshëm Ilir Vrenozi. Në një video-mesazh të publikuar në profilin e tij, Vrenozi kundërshton deklaratën e Mustës.

Ai thotë se s*ksi është gjëja e fundit që i shkon në mendje atij dhe këtij populli.

Ndryshe nga Aulona, Vrenozi thotë se ky popull mendon se çfarë do të hajë për drekë e për darkë, jo se kur do të bëjë s*ks.

Ai shprehet kështu:

S’më del e keqja me atë Aulona Mustën. “Problemi kryesor që po çmenden shqiptarët është s*ksi”, tha. Këto mendjen vetëm tek s*ksi e kanë për Zotin. Gjithë këta politikanët, Edi Rama e këta, nuk e dinë çfarë është populli. Po ku na bie në mend ne seksi. Ne s’dimë ça do bëjmë drekën, ça do bëjmë darkën. Po problem kryesor është puna moj. S’ka punë. Problem kryesor është rritja e çmimeve, s’kemi lekë në xhep moj. Ne bëjmë si ujk, si sirena treni kur flemë. Ku na ngrihet morali ne për ato punë moj. A e kupton se ç’po heq ky popull? Ju na nxirrni tjetër ide. Është gjëja e fundit që më bie ndërmend s*ksi mua.”

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/