JOQ Albania
Home

“I mban syzet gjatë aktit?”/ Aulona Musta flet troç për jetën intime me Tomin
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 05/08/2019 7:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Aulona Musta ka qenë e ftuar sëfundmi në emisionin “Treshat”. Ajo ka folur për jetën e saj sek*uale.

Gjithashtu nuk ka nguruar të tregojë detaje intime, e pyetur nga gazetarja Bora Zemani.

Vetë Aulona shprehet se mundohet ta mbajë sa më gjallë jetën sek*uale me bashkëshortin, Tomin.

Teksa pyetet nëse është më mirë marrëdhënia sek*uale me trup të palestruar apo jo, me sinqeritet Musta tregon se një trup i palestruar ka më shumë fuqi.

Moderatorja nuk nguron të tregojë edhe nëse i mban apo jo syzet gjatë aktit.

Pjesë nga intervista:

Bora Zemani: A i mban syzet gjatë sek*it?
Aulona Musta: Varet nga personazhi që po interpretoj.

Bora Zemani: Sa herë bën se*s?

Aulona Musta: Sigurisht që jo aq shpesh sa jemi njohur. Por realisht përpiqemi që ta mbajmë sa më gjallë dhe të kënaqemi sa më shumë. Jam shumë e lumtur

Bora Zemani: A është më i mirë sek*i kur je i palestruar?

Aulona Musta: Po! Tani nuk dua të gjykoj por është mendimi im personal. Lodhesh më pak, ke fuqi.

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI JOQ ALBANIA:  https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/