Plas te Interi/ Tifozët duan largimin e Presidentit: Shporru Zhang!

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 23.09.2022, 12:33

Interi e ka nisur në mënyrë skandaloze kampionatin, pasi skuadra e drejtuar nga Simone Inzagi ka pësuar tre humbje.

Situata po del nga kontrilli, teksa së fundmi, kanë qenë ultrasit e Interit që kanë dalë kundër pronarit dhe presidentit të klubit, Zhindong Zhang dhe Stiven Zhang për ecurinë e dobët si në kampionat po ashtu edhe në Champions.

Ultrasit zikaltër me anë të një fotoje të postuar në profilin e tyre zyrtar në rrjetin social “Instagram” kanë hedhur një mbishkrim me sfondin zikaltër:

“Zhang, shporru!”, drejtuar haptazi familjes që ka në zotërim aksionet mazhoritare të klubit të Interit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit