Aktorja e njohur: Do të rrija më shumë se gjashtë muaj pa bërë seks

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 23.09.2022, 08:06

Aktorja e The Wedding Singer, 46 vjeçe, Drew Barrymore ka deklaruar se mund të kalojë vite të tëra pa bërë seks.

Aktorja është shprehur skështu në “The Drew Barrymore Show”, pasi mësoi se Andrew Garfield abstenoi për 6 muaj nga marrëdhëniet seksuale ndërsa përgatitej për të luajtur në filmin Silence.

“Çfarë problemi ka me mua që gjashtë muaj nuk më duken si një kohë shumë e gjatë?”, tha aktorja, duke lënë të kuptohej se ajo mund të qëndrojë pa bërë seks edhe më shumë se 6 muaj.

Drew u nda nga bashkëshorti i saj prej tre vitesh, Will, në fillim të vitit 2016 dhe kanë 2 vajza së bashku, Olive dhe Frankie.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit