Wanda Nara dhe Mauro Icardi ndahen pas 8 vitesh martesë

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 22.09.2022, 23:58

Pas disa thashethemeve të mohuara nga të dyja palët, Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë ndarë zyrtarisht pas tetë vitesh martesë.

Ka qenë vetë Wanda ajo që ka raportuar ndarjen pasditen e së enjtes përmes një deklarate të shkurtër në rrjetet e saj sociale.

Është shumë e dhimbshme për mua të jetoj këtë moment, por duke pasur parasysh ekspozimin tim dhe gjërat që po tejkalojnë dhe spekulimet mediatike, preferoj që ta dini nga unë. Nuk kam asgjë më shumë për të sqaruar dhe nuk do të jap asnjë detaj për këtë ndarje. Ju lutem, ju kërkoj të më kuptoni jo vetëm mua, por edhe fëmijët tanë.

Përveç kësaj, ajo ka fshirë fotot në të cilat shfaqej Mauro Icardi, duken vetëm foto të ndryshme profesionale dhe të jetës së përditshme me fëmijët e saj.

Ndërkohë Icardi ende nuk ka reaguar në lidhje me këtë lajm.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit