Tomas Tuchel mund të marrë drejtimin e Bayernit të Mynihut

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 20.09.2022, 13:17

Pavarësisht rezultateve pozitive, Julian Nagelsmann lidhet me një shkarkim të mundshëm nga Bayern Munich.

Trajneri i Bayern është temë kryesore në mediat gjermane ditëve të fundit dhe ndoshta mund të largohet.

Sipas ‘Bild’, Bayern mund të shfrytëzojë një klauzolë sekrete në kontratën me Nagelsmann, për ta shkarkuar atë.

Kjo do të bëhet vetëm në rast se forma e dobët e Bayern vazhdon në javët e ardhshme.

Zëvendësimi i Nagelsmann mund të jetë Thomas Tuchel, i cili vlerësohet lart nga drejtuesit bavarezë.

Ai është i papunë pas largimig nga Chelsea dhe mund të jetë gati për gjermanët. Mbetet të shihet se cili do të jetë fati i Nagelsmann...

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit