Moment i frikshëm! Akrobatja e cirkut rrëzohet gjatë performancës, publiku tmerrohet

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 19.09.2022, 19:05

Një akrobate cirku është rrëzuar gjatë një akrobacie në unazën e cirkut para qindra fëmijëve dhe prindërve të tyre.

Pamjet e publikuara në media tregojnë momentin e tmerrshëm kur 26-vjeçarja Tatyana Zolotukhina rrëzohet ndërsa po performonte me bashkëshortin e saj Sergey Zolotukhin, 34 vjeç.

Akrobatja e cirkut nuk arriti ta kapte dorën e tij dhe u rrëzua duke u përplasur në tokë gjatë një shfaqjeje në Rusi.

Publiku nisi të bërtiste nga frika, ndërkohë që burri i akrobates nxitoi ta ndihmonte përpara se ta largonte nga skena me stafin e mjekëve.

Ajo u dërgua me urgjencë në spital ku iu nënshtrua disa analizave dhe skanerave. Ajo theu vetëm kyçin e dorës por kishte frikë nga një thyerje e shtyllës kurrizore.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit