Tifozja i kërkon foto, Ronaldo nuk i hedh as sytë

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 18.09.2022, 08:34

Pavarësisht se mudohet ta fshehë, Cristiano Ronaldo nuk është i lumtur te Manchester United dhe nuk po arrin të gjejë dot ambientin e duhur.

Sikur mos mjaftonte humbja e shkëlqimit në fushën e lojës, Ronaldo ka nuk është më i njëjti edhe jashtë saj. Sjellja e tij karshi tifozëve ka ndryshuar.

Në ndeshjen e fundit të Manchester United në Europa League, një tifoze ishte duke pritur me telefon në dorë për të realizuar një foto në pushimin mes pjesëve kundër Sherif Tiraspolit, por në fund nuk mori as vëmendjen e 5 herë fituesit të Topit të Artë.

Ronaldo e ka injoruar kërkesën e saj, duke vazhduar rrugën drejt dhomave të zhveshjes pa kthyer as sytë drejt vajzës në fjalë. Një gjest që nuk i shkon për shtat një lojtari të nivelit të tij.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit