Vdes 33-vjeçari Kujtim Marmullakaj pas një aksidenti në Norvegji

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 16.09.2022, 09:15

Ka vdekur në moshën 33-vjeçare, Kujtim Marmullakaj nga Klina.

33-vjeçari ka vdekur pas një aksidenti tragjik të ndodhur në Oslo të Norvegjisë, më 24 gusht të këtij viti.

“Pas aksidentit tragjik që ndodhi në Oslo të Norvegjisë me datë 24.08.2022 ndërroi jetë në moshën 33 vjeqare me i dashuri ynë Kujtim (Elmi) Marmullakaj,shkruan media lokale, klina.info.Ju njoftojmë se varrimi i të ndjerit do të mbahet ditën e premte me datë 16.09.2022 ne ora 15.00 në varrezat e fshatit Dush të Klinës.Të pikëlluarit: Familja Marmullaku”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit