Skenë bizare nga plazhi në Ulqin

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 15.09.2022, 15:34

Një pamje që definitivisht nuk shihet shpesh.

“Përshëndetje djema, sapo gjeta dikë që mungon.”

Kështu shkruhet në një postim në grupin në Facebook që mbledh adhuruesit e plazhit Ada Bojana (Ishulli i Bunës) në Mal të Zi.

Poshtë këtij komenti ndodhet fotografia: dhëmbë artificial që dikush i ka hedhur në plazh.

Dhe menjëherë kanë shpërthyer komentet humoristike për shkak të gjetjes së pazakontë në plazhin e njohur nudist të Ulqinit.

“Dikush e paska kuptuar bukfalisht se duhej të hiqnin gjithçka që kishin veshur”, shkroi një komentues.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit