Shkon te Gega Oil për t’u furnizuar me karburant, merr flakë makina

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 26.08.2022, 21:07

Një automjet që shkoi të furnizohej me karburant pranë një karburanti “Gega Oil” ka marrë flakë pasditen e sotme në Elbasan.

Sipas qytetarëve që dërguan videon pranë redaksisë sonë, ngjarja ndodhi në një pikë distribucioni në hyrje të Elbasanit.

Ata thonë se makina u përfshi nga flakët dhe tymi në momentin që po furnizohej me karburant. Nuk dihet ende shkaku i këtij incidenti, ndërkohë në vijim do të gjeni videon e dërguar nga qytetarët:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit