Borsh/ Një “tufë” meshkujsh sulmojnë dhe godasin 2 të rinj në makinë, nuk dihen motivet

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 26.08.2022, 19:37

Një tjetër episod i dhunshëm i shtohet listës së gjatë të incidenteve të këtij viti të turizmit në Shqipëri. Një qytetar ka mbetur i shokuar ditën e sotme kur i shoqëruar nga gruaja dhe fëmijët u detyrua të jetë dëshmitar i një rrahjeje masive në Borsh.

Ende nuk dihen motivet dhe arsyet e këtij sherri, por nga pamjet duket se si një grup i madh personash sulmojnë dhe rrahin dy te rinj që ishin brenda një automjeti. Mjeti arrin të largohet por ndërkohë nuk u vu re asnjë gjurmë e policisë.

Në vijim video:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit