‘Hoxhë a është haram me punu në klub të natës’, bëhet virale video e Dafina Zeqirit

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 06.08.2022, 15:36

Përdoruese e rrjetit social ‘Tik-Tok’ është edhe artistja shqiptare Dafina Zeqiri.

Nga aty Dafina ndan video që marrin vëmendjen e madhe të publikut e mediave, shkruan lajmi.net.

Para disa javësh artistja realizoi një video-incizim në këtë rrjet social ku në sfond dëgjohej një thënie e hoxhës Shefqet Krasniqi.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit