Paskuqan, lidhin lopën me litar dhe e tërheqin me kamion

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 01.08.2022, 21:39

Gjithmonë e më tepër kemi paraqitur raste kur njerëzit në Shqipëri keqtrajtojnë kafshët. Më së shumti rastet e publikuara kanë qenë kur tërhiqeshin me makinë përgjithësisht qentë, por së fundmi duket se një rend i ri ka filluar të qarkullojë në Paskuqan. Kështu disa qytetarë kanë dërguar një video ku shihet se si një lopë është lidhur me litar dhe tërhiqet nga një kamion i madh.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit