BMW “i futet me kokë” Gjykatës në Peshkopi, merr përpara dhe rojen

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 01.08.2022, 21:10

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Peshkopi. Një automjet tip BMË ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar drejt e në oborrin e Gjykatës. Si pasojë e incidentit mësohet se është lënduar roja i objektit.

Roja me inicilae G.D. fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i mjetit u shoqërua në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit