Kaq orë duhet të prisni në pikën kufitare në Tabanoc

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 01.08.2022, 09:31

Sot në mëngjes në pikën kufitare në “Tabanovc” pritja për hyrje në vend është rreth një orë, ndërsa në pikën kufitare në “Bogorodic” për dalje nga vendi është rreth 40 minuta.

Në vendkalimet tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë, nuk ka më ndalime për hyrje dhe dalje nga vendi.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit