5-vjeçari humb rrugën në Tiranë, familjarët kërkojnë ndihmë në gjetjen e tij

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 21.07.2022, 20:23

Një 5-vjeçar ka humbur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se Alion Lika vetëm 5-vjeç ka dalë nga shtëpia dy orë në parë në zonën e Brrylit, përballë maternitetit “Koço Gliozheni” në kryeqytet.

Pasi ka dalë ai nuk është kthyer më dhe kjo ka alarmuar familjarët e tij. Këta të fundit kanë bërë denoncim në polici dhe kërkojnë ndihmë nga qytetarët për gjetjen e tij. Numri i kontaktit për qytetarët që mund ta shohin: +355 67 550 8070

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit