EKSKLUZIVE/ Anëtari i TBA-së në spital pas dhunës nga grupi i Stresit, fraktura në krahë dhe kokë

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02.07.2022, 01:35

Të tjera detaje janë bërë me dije nga sherri i regjistruar mes grupit të reperit Stresi dhe anëtarit të TBA-së, BMT.

Mësohet se gjithçka ka ndodhur në rrethrrotullimin e Mamurrasit. JOQ ka siguruar pamjet kur BMT ka shkuar në spitalin e Lezhës.

Ai ka fraktura të shumta në kokë dhe në krah. BMT është në shoqërinë e disa efektivëve të policisë, por ende nuk dihet se kë ka denoncuar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit