Gostivar, një i mitur goditet nga vetura

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 25.06.2022, 18:21

Një këmbësor i mitur është goditur nga një automjet në Gostivar, njofton MPB.

Sipas policisë, dje në ora 18:50 në Gostivar, në bulevardin “Braqa Gjinovski”, vetura “Golf” me targa të Gostivarit, e drejtuar nga B.Z. (67) nga Gostivari, ka goditur një këmbësor të mitur nga Gostivari.

Nga MPB thonë se në aksident këmbësori ka pësuar lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Qendrën Emergjente Gostivar.

Në vendin e ngjarjes është bërë ekspertizë nga një ekip policor.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit