Shqipëria zhgënjen sërish, nuk fiton dot as ndaj Estonisë

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 13.06.2022, 20:04

Shqipëria vazhdon të zhgënjejë. Skuadra kuqrzi ka barazuar 0-0 ndeshjen miqësore ndaj Estonisë. Një sfidë që shihej si një eksperiment që do të shërbente për të zgjuar Shqipërinë pas disa paraqitjeve që linin për të dëshiruar, por që nuk ka funksionuar.

Kombëtarja ku aktivizoheshin shumë lojtarë të rinj apo që nuk kishin pasur minuta në ndeshjet zyrtare, ka lënë shumë për të dëshiruar me lojën e saj, duke treguar se kur bëhet fjalë për të krijuar aksione të rrezikshëm ka vështirësi shumë të mëdha.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit