Mjeti përplas këmbësorin në Kavajë, 45-vjeçari vdes në vend

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 14.05.2022, 13:47

Një aksident tragjik është regjistruar në qytetin e Kavajës. Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor. Tragjedia ka ndodhur pak pas mesnate, teksa policia ka kapur shoferin.. Viktima nuk është identifikuar ende, ndërsa bëhet e ditur se është rreth 45 vjeç. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

Policia:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit N. S., 62 vjeç, pasi ditën e sotme, në orën 01:50, duke drejtuar mjetin, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, një shtetas rreth 45 vjeç, ende të paidentifikuar

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit