‘Kërcet’ grushti në urbanin e Babrrusë! Dy burra godasin njëri-tjetrin, ndërhyn dhe një grua

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13.05.2022, 23:36

Një sherr mes dy personave është regjistruar mesditën e sotme në urbanin e Babrrusë.

Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, dy pasagjerë godasin me grushta njëri-tjetrin për arsye ende të paqarta.

Gjithashtu, vihet re se mes tyre ndërhyn një grua dhe godet njërin nga burrat.

Ngjarja êshtë filmuar nga një pasagjer tjetër në urban.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit