Aksident i rëndë trafiku në rrugën Pejë-Deçan, ka të lënduar

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 10.05.2022, 08:15

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur natën e kaluar në rrugën Pejë-Deçan.

Si pasojë e këtij aksidenti, një veturë ka përfunduar jashtë rrugës.

Është raportuar edhe për të lënduar, ndërsa me të marrë informatën në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipet emergjente.

Duhet përkujtuar që së fundi pati një numër të madh të raportimeve për aksidente trafiku në vend.

Kësisoj nga Policia e Kosovës vazhdimisht kanë bërë thirrje për kujdes të shtuar në trafik.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit