E paimagjinueshme! 34-vjeçari pi urinën e tij, arsyeja do ju habisë

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 29.04.2022, 19:33

Një djalë që pi urinën e tij thotë se kjo gjë e ndihmon atë të duket më i ri. Harry Matadeen, 34 vjeç, tha se për herë të parë filloi pinte urinën e tij në vitin 2006, gjë që sipas tij i ndryshoi pamjen për mirë dhe po ashtu përmirësoi shëndetin e tij mendor.

Vegan Who Drinks His Own Urine Explains Why He Does It

Harry nga Hampshire, Angli, tha se ai luftoi me depresionin dhe ankthin social, por qasja e tij “mendjehapur” ndaj jetës e bëri atë që t’i “nënshtrohej terapisë së urines”.

Vegan who drinks his own urine says he's 10 years younger

I riu këmbëngul se urina e tij është “super e pastër” dhe se ai pi 200 ml në ditë, shumica e së cilës është 1-muajshe, por e mbushur me pak të freskët.

Vegan who drinks his own urine says he's 10 years younger

“Urina e freskët nuk është aq e keqe sa e imagjinoni dhe ka erë neutrale. Por, urina e vjetëruar është gjithmonë me erë të keqe, thjesht duhet të mësoheni. Në fakt tashmë më pëlqen aroma dhe shija e urinës sime të vjetër, për shkak se më bën më të gëzuar kur unë e pij atë.”-tha 34-vjeçari për mediat e huaja.

Vegan, 34, who drinks his own month-old URINE reveals his sister hates him  because of his habit - amoxicillincaps

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit