LIVE’ Champions League/ “Çmendet” City, i shënon dy gola për pak minuta Realit

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 26.04.2022, 21:18

Manchester City dhe Real Madridi po luajnë aktualisht mes tyre aktin e parë në gjysmëfinalen e Champions League. City ka zhbllokuar sfiden që në fillim me De Bruyne, ndërsa pak minuta më vonë shënojnë edhe të dytin me Gabriel Jesus.

LIVE’ Manchester City-Real Madrid 2-0

02′ De Bruyne, 11′ G.Jesus

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit