City-Real, publikohen formacionet zyrtare/ Guardiola dhe Ancelotti zgjedhin më të mirët

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 26.04.2022, 20:25

Pas pak, në "Etihad Stadium" zhvillohet sfida e parë gjysmëfinale e Champions League, mes Manchester Cityt dhe Real Madridit. Për të arritur në këtë fazë, Citizens eliminuan Atletico Madridin me një gol të shënuar në të dyja takimet çerekfinale.

Ndërkaq, Los Blancos ia dolën përballë Chelseat në Stamford Bridge (3-1), ndërsa humbën në "Santiago Bernabeu" (3-2) duke u kualifikuar me një gol epërsi. Dy strategët e mirënjohur të futbollit, Pep Guardiola dhe Carlo Ancelotti, kanë publikuar formacionet zyrtare:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit