51-vjeçarja e thotë hapur: Kam frikë të dal nga shtëpia se mund të më rrëmbejnë alienët

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 25.04.2022, 14:36

Sacha Christie, 51 vjeçe ka thënë se nuk dëshiron që të dali nga shtëpia e saj për shkak se ka shumë frikë se mos rrëmbehet nga alienët. Po, mirë e lexuat. Gruaja u shpreh për mediat e huaja se për herë të parë ka parë një UFO kur ishte vetëm shtatë vjeçe.

Sacha, nga Liverpool, Angli kujtoi se sa e frikësuar u ndje pasi pa një anije kozmike në qiell teksa ishte në një udhëtim me familjen e saj, ndërsa shtoi se një alien i çuditshëm kaloi pranë saj.

Woman fears she will be abducted by aliens after making nine UFO sightings - Mirror Online

“Përballja” me UFO-t ka bërë që Sacha të ndihet jashtëzakonisht e tronditur, ndërsa të shumta janë momentet që ajo ndihet shumë e frikësuar për të lënë shtëpinë e saj dhe tashmë vuan nga çrregullimi i stresit post-traumatik.

“Unë e urrej muajin shkurti që kur pashë alienët. Është një muaj i keq për mua dhe ndaj përpiqem që të qëndroj sa më shumë që të mundem në shtëpi gjatë atij muaji sepse vuaj nga ankthi i rëndë.”-u shpreh ajo.

Credit: Caters

Sacha tha se nuk e di se cilat mund të jenë vendet që UFO-t “frekuentojnë”, por shpesh ndihet sikur ata janë gjithmonë diku afër saj.

Credit: Caters

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit