‘Do të më mungon shumë zemra vëllait’, postimi prekës i vëllait të 27-vjeçarit që humbi jetën tragjikisht në Pejë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 23.04.2022, 20:10

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 10:16 në lagjen ‘Dardania 3’ në qytetin e Pejës, ku 27-vjeçari, Fatos Zekolli, humbi jetën si pasojë e rrymës elektrike.

Njoftimin për vdekjen tragjike të tij e ka dhënë edhe vëllai i të ndjerit, Latif Zekolli, i cili ka bërë një postim prekës në rrjetin social Facebook.

“Sot tregjikisht humbi jeten Vllau im (Fatos Destan Zekolli) Do të me mungon shum Zemra Vllaut. Engjulli im”, ka shkruar ai.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit