E rëndë në Pogradec! Familjarët gjejnë të vdekur në tualet 34-vjeçarin

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 30.03.2022, 15:01

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec ditën e sotme. Mësohet se një 34-vjeçar është gjetur pa shenja jete brenda tualetit të shtëpisë. Sipas "FaxNews" viktima është Dritan Kristaq Mato dhe kanë qenë familjarët e tij ata që e kanë gjetur të vdekur në tualet. Trupi i të ndierit pritet t’i nënshtrohet autopsisë për të përcaktuar shkakun e ndarjes nga jeta të tij.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit