Aksident në rrugën Shkup-Kumanovë, ka të lënduar

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22.11.2021, 18:46

Një aksident i rëndë në komunikacion ka ndodhur pasditen e sotme në magjistralen Shkup – Kumanovë, njofton “Alsat”.

Sipas njoftimeve, në aksident kanë mbetur të lënduar tre persona, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet tashmë në vendngjarje dhe po hetohen shkaqet e aksidentit.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit