“E putha se kishte ethe”/ Icardi justifikohet para Wandës për natën pasionante me China Suarez në Paris

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09.11.2021, 13:40

Mes Wanda Narës dhe Mauro Icardit duket se qetësia është kthyer, të paktën duke u nisur nga fotot e fundit të postuara në rrjetet sociale nga të dy. Megjithatë, shumë po pyesin se si sulmuesi argjentinas arriti të rifitonte zemrën e agjentit të tij të zjarrtë kaq shpejt. Epo, duket se kampioni i Paris Saint-Germain është detyruar të pranojë gabimet e tij, duke zbuluar edhe të gjitha detajet që kanë të bëjnë me natën nën shoqërinë e China Suarez në suitën e famshme të kryeqytetit francez.

Mauro Icardi si confessa a Wanda Nara: ecco cosa sarebbe davvero successo con China Suarez

Tani miqtë e Wanda Narës dhe Icardit dinë gjithçka që kishte ndodhur atë natë mes tyre. Futbollisti ka treguar se është puthur me këngëtaren dhe modelen argjentinase për shkak se kishte ethe e temperaturë, pra i frenuar nga frika se mos ishte infektuar me Covid-19. Sipas emisionit televiziv Los ángeles de la mañana , Wanda ishte zemëruar pikërisht sepse sulmuesi i kishte thënë se shkoi në hotel vetëm për të mos e lënë Suarezin vetëm.

Icardi, Wanda Nara e gli audio scandalosi di Eugenia Suarez: "Li pubblico se..."

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit