JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Çmimi marramendës! Hysaj i “bën dhuratë” vetes Ferrarin superluksoz
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 26/06/2021 16:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Elseid Hysaj ka marrë vëmendje kohët e fundit që kur përflitet për një marrëveshje me Lazion, për shkak se ka vendosur të mos e rinovojë më kontratën me Napolin. Mirëpo ai nuk e kursen as jetën e luksit që bën. Aktualisht ai po shijon pushimet dhe së fundmi nuk i ka kursyer vetes edhe një dhuratë të veçantë. Hysaj ka vendosur të bëjë të tijën një makinë sportive "Ferrari", me një çmim marramendës prej 200 mijë euro. Ferrari në foto është fjala e fundit e markës së njohur italiane.