JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Kjo është darka e “begatshme” e Spitalit të Prizrenit
Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 07/04/2021 15:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Infektologu Fatos Tolaj ka publikuar shërbimin e shujtës së darkës në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Kjo darkë, të cilën ai me ironi e quan "të begatshme", thotë se u shërbehet infektologëve kujdestarë për punën e tyre 24 orëshe, raporton Zeri.info.

Tolaj është shprehur i pakënaqur me shërbimin pasi që darka, siç mund të shihet në foton e publikuar nga "Familja Ime", është shumë e varfër – disa copa bukë, një copë djathi dhe një kaçik pule.

“Qe darka e "begatshme" e kujdestarit – infektologut në punën 24 orëshe ... aq më tepër në këtë kohë pandemie ... gjykoni ju vetë ...!”, shkruan ai.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?
  • KË DO VOTONI MË 25 PRILL?