JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Vajzat e eliminuan, Ervini ‘vulos’ në trup tatuazhin kuptimplotë
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 18/01/2021 16:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas gjithë këtyre javëve të “Përputhen”, pikërisht gjatë puntatës së djeshme, avzjat eliminuan një nga djemtë. Djali i cili nuk u largua pas dëshirave të vajzave është Ervini. Më konkretisht, Ana, Melisa, Ledjana dhe Sindi, vendosën që thoshin të njëjtin emër, i cili ishte Ervini. Të gjithë vajzat u shprehën se Ervinin e shohin më shumë si shok se sa si partner, ndërsa shtuan se kanë shumë respekt.

Pas vendimit që mori produksini me kërkesë të vajzave, Ervini deklaroi se rrugëtimi i tij në ‘Për’Puthen” ka qenë një eksperiencë shumë e bukur, teksa në shenjë falenderimi kishte bërë dhe një tatuazh ku shkruante “Për’puthen”.