JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

S’përmbahen babë e bir nga Vlora, rrihen keq me njëri-tjetrin
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 17/01/2021 10:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një përleshje fizike mes babait dhe djalit është shënuar së fundmi në Vlorë. Policia njofton se të dy janë arrestuar. Ata janë babai me inicialet N. L. 69 vjeç dhe i biri V. L. 27 vjeç nga Selenica. Arrestimi i tyre u bë pasi, gjatë një konflikti në shtëpi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri- tjetrit. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.