JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

E rëndë! Shqiptari ‘prek’ vajzën e tij 14-vjeçare, e mitura: Mami mos më lër vetëm me të!
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 13/01/2021 21:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Treviso të Italisë, ku një 14-vjeçare me origjinë shqiptare është ábúzuár s*ksualisht nga babai i saj. Mësohet se 46-vjeçari ka kryer marrëdhënie s*ksuale me të bijën për rreth një vit. Gjithashtu, sipas mediave italiane, ai ka ushtruar dhúné të vazhdueshme edhe ndaj të shoqes. Por në një moment kjo e fundit nuk ka duruar më dhe i është shprehur të bijës: “Dua të 'eliminoj' veten”. Ndërkohë vajza është prekur nga këto fjalë të së ëmës dhe i ka rrëfyer të gjithë ngjarjen e rëndë të abuzimit nga i ati, duke i kërkuar të mos e lërë vetëm me të.

Gruaja më pas vendosi të hetojë dhe zbuloi të vërtetën e kobshme. Më parë ajo nuk e kishte denoncuar të shoqin, por pas fjalës së të bijës nuk hezitoi aspak. Babai u largua nga banesa, ndërsa gjykata vendosi një ndihmë sociale për të shoqen dhe fëmijët e tyre. E mitura deklaroi se i ati fillimisht e ka ngacmuar duke e prekur me duar, ndërsa më pas kishte abuzuar s*ksualisht. Ndër të tjera, vajza thotë se ai shprehte ndjenja xhelozie ndaj saj, por asnjëherë nuk ka mundur të flasë në lidhje me këtë gjë pasi ai e kërcënonte.

Burimi: trevisotoday |Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania