JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij infektohen me COVID-19!
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 21/11/2020 14:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Koço Kokëdhima është infektuar me Covid-19. Mësohet se pozitive ka rezultuar edhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima.

Koço është njëkohësisht edhe presidenti i skuadrës së Apolonisë. Mësohet se ai ka patur kontakte me disa futbollistë të infektuar. Lajmi bëhet i ditur në Supersport në emisionin Gol pas Goli. Ende nuk dihet sesi është gjendja e tij shëndetësore.