Kush është Melisa e “Përputhen” dhe çfarë po kurdis Mevlani që puthet me Shqipen?

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 15.11.2020, 14:05

Përputhen është kthyer në emisionin më të ndjekur të momentit ku ka thyer dhe rekorde klikimesh. Personazhet e tij janë më të komentuarit e momentit. Melisa është konkurrentja më e re e Përputhen e cila bëri bujë me hyrjen e saj pasi bëri një kërcim sensual ku ngacmoi edhe Fationin, duke shfaqur kështu hapur pëlqimin ndaj tij. Madje kjo nuk u prit mirë nga Ana konkurrentja tjetër e cila ka një pëlqim ndaj Fationit dhe janë komentuar shumë si çift.

Melisa i habiti të gjithë me zgjedhjen e saj për takimin e parë, i cili ishte Mevlani. Ky i fundit ka një karrierë në muzikë dhe së fundmi ka nxjerrë një videoklip ku shfaqet me ish konkurrenten Shqipen, një ndër më të komentuarat e këtij programi. Ndërkohë në takim me Melisën Mevlani shfaqej tepër i afërt dhe tentoi edhe ta puthte. Çfarë po kurdis Melvani me dy vajzat e Përputhen?

Dalja e Melisës në Përputhen nuk është e para për të, më herë ajo ka qenë Sofia tek Zonë e Lirë me Arian Çanin.

22-vjeçarja ka konkurruar gjithashtu në “Miss Universe Albania”. Melisa studion për mjekësi, është balerinë dhe tani është në kërkim të dashurisë.

Ndërkohë, me hyrjen e saj në lojë, Melisa u përplas me një prej djemve. Melisa shfaqi hapur mospëlqimin e saj ndaj Elvisit, i cili tashmë është duke dalë me Tean. Përveç kritikave që i bëri sjelljes së Anës dhe një fjale të shkëmbyer me Andin, më keq Melisa u kap me Elvisin.

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit