JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Belinda Balluku infektohet me COVID-19
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 29/10/2020 8:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ministrja e Infrastrukturës dhe e Energjitikës, Belinda Balluku është infektuar me koronavirus. Njoftimi është dhënë nga vetë Ministria. Balluku ka paraqitur simptoma të lehta.

Kujtojmë se ministrja ka patur shumë takime ditët e fundit. Nuk dihet nëse zyrtarë të tjerë do i nënshtrohen tamponit.