JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Shkojnë të grabisin “Range Rover-in” luksoz/ Dy të rinjtë neglizhojnë alarmin, largohen thatë
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 28/10/2020 12:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur mesnatën e djeshmë në Tiranë. Ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë dhe ka mbërritur në redaksinë e JOQ ALBANIA. Një makinë e tipit "Rnge Rover" është tentuar të vidhet gjatë natës nga dy meshkuj të maskuar, por për fat të mirë alarmi i makinës i ka detyruar ata të ikin me vrap dhe grabitja ka dështuar. Ka qënë vetë i zoti i makinës i cili ka shkruar mesazhin dhe kërkon të japë shpërblim për ata që njohin personat në foto.

Ai shkruan:

Përshëndetje JOQ. Makina ka shpëtuar për fat, kush i njeh personat në video ka shpërblim.

View this post on Instagram

Dështon grabitja🤔

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania) on