JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Zbulohen detaje për partneren e Putin/Ka dy binjakë me të, çfarë ndodhi me Alinën?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 17/10/2020 9:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ka shumë zëra në të cilat aludohet se presidenti rus Vladimir Putin ka një lidhje me Alina Kabaeva, gjimnazistja kampjone e cila u bë e famshme me një xhirim nudo në një revistë. Mendohet se Alina u lidh me presidentin Putin për 12 vjet dhe lindi binjakë. Që kur dolën thashethemet se ajo ishte dy muajshe shtatzanë, nuk është parë më në publik. Më vonë përflitej se ajo ka lindur në një klinikë në Moskë, dhe ka 4 ose 5 fëmijë nga Putini.

Alina gjithmonë nuk ka dashur të shprehet për këtë gjë në media dhe ruan privatësinë e saj. Dhe nëse Alina ka një familje me presidentin Putin, mendohet se ajo është në Itali duke rritur fëmijët. Ka dhe zëra që thonë se Putin e la atë për një grua tjetër të moshuar. Alina nuk është dukur prej kohësh prandaj miqtë e saj por edhe Rusia pret momentin kur ajo do të shfaqet sërisht.

Burimi: The Sun Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA