JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

I prekur me Covid-19 prej 2 javësh, ndërron jetë në Turqi shoferi i Drejtorit të Policisë në Shkodër
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 16/10/2020 21:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Efektivi i policisë së Shkodrës Hydajet Nehani ka ndërruar jetë nga si pasojë e COVID-19. Rreth 2 javë më parë, ai rezultoi pozitiv me koronavirus dhe u transportua për në Turqi për të marrë trajtim të specializuar. Fatkeqësisht ai nuk ka arritur dot të fitojë betejën me sëmundjen.

Hydajet Nehani ishte efektiv i policisë kufitare në Shkodër, njëkohësisht edhe shofer i drejtorit të Policisë së Shkodrës. Ai po trajtohej në një prej dy spitaleve Covid në Tiranë kur gjendja e tij u përkeqësua, duke bërë që të afërmit e tij të mbledhin të ardhura për ta dërguar në Stamboll.