JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Plagoset me thikë 60-vjeçari në Durrës
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 23/09/2020 18:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mesditën e sotme regjistrohet një ngjarje e rëndë në qytetin e Elbasanit, ku një 60-vjeçar me iniciale L.B është qëlluar me thikë. 60-vjeçari është dërguar në urgjencën e Durrësit ku ndodhet dhe nën kujdesi ne mjekëve. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton ngjarjen pasi nuk dihen shkaqet pse 60-vjeçari është plagosur.