JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

E pazakontë/ Vajza bën twerk mbi arkivolin e një të vdekuri
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 16/09/2020 22:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një video e jashëzakonisht e çuditshme është bërë virale në rrjetet sociale. Në të shfaqet një striptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi arkivolin e një të vdekuri. Në funeralin e pazakontë shfaqen "të dyja anët e medaljes", ka persona që vajtojnë për të vdekurin, por edhe të tjerë që ngrenë duart lart e këndojnë në kor. Nuk dihet nëse kjo gjë është pjesë e një rituali në Meksikë, por videoja ka marrë mjaft reagime negative dhe numëron plot 10 milionë shikime në rrjetin social Twitter.