JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Nuk ka qetësi në Durrës
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 16/09/2020 21:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të shtëna janë regjistruar vetëm pak më parë në Durrës. Ngjarja sapo ka ndodhur dhe nuk dihen ende detaje. Mësohet se policia është nisur drejt vendngjarjes. Kujtojmë se ditën e djeshme dy ngjarje të rënda tronditën vendin. I pari ishte shpërthimi me lëndë plasëse i makinës së Preng Gjinit në Tiranë dhe e dyta ngjarja e regjistruar në Bathore.