JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

E mbante prej shumë kohësh të fshehtë/ Ky është i dashuri i Fjoralba Ponarit
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 16/09/2020 18:40

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo është vajza më e ëmbël e televizionit shqiptar. Një nga moderatoret më të komentuara dhe të dashura nga fansat për shkak të stilit dhe pamjes së saj fizike. Edhe pse është përpjekur që ta mbajë shumë kohë të fshehtë jetën e saj private, mediat nuk e kanë lënë bukuroshen që t’iu ikë nga “duart” edhe kësaj rradhe. Fjoralba Ponari është e dashuruar me një sportist. Sipas burimeve djali që i ka "rrëmbyer" zemrën moderatores bukuroshe quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë. Fjoralba ka postuar dy foto me të dashurin e saj dhe gjithmonë është kujdesur që t’ja mbulojë fytyrën. Ajo vetë ende nuk ka publikuar foto ku të shihet pamja e tij, por të gjithë mezi po e presin.