JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 15/09/2020 19:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak më parë në Tiranë. Ngjarja është shënuar pranë urës tek ish-stacioni i fundit i Tiranës së Re.

Siç shihet edhe nga pamjet është një makinë e cila ka shpërthyer dhe sipas një dëshmitari që ishte në vendngjarje thuhet se shoferi ka dalë nga dritarja. Ende nuk dihet shkaku i shpërthimit.