JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Në listë për deputete, Arjola Demiri mesazh të fortë: Nuk ka asgjë që nuk mund ta arrij!
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 15/09/2020 17:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kohët e fundit aktorja e njohur Arjola Demiri ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Emri i saj është lakuar shumë, jo vetëm për faktin se ka dalë hapur në krah të PS-së dhe kryeministrit Rama, por edhe për arsye se ajo do të jetë pjesë e listës së deputetëve në Qarkun e Kukësit. Ajo ka shpërndarë një mesazh në rrjetet sociale, ku ka theksuar se është një grua e fortë dhe se çdo gjë që do e arrin në jetë, madje sipas saj, një grua nuk duhet të kërkojë falje se është e fuqishme!

Ajo shkroi:

Unë jam një grua e fortë. Unë nuk rri rrotull duke ndjerë keqardhje për veten time dhe as nuk i lë njerëzit të më keqtrajtojnë. Unë nuk u përgjigjem njerëzve që më diktojnë ose përpiqen të më ulin. Nëse bie do të ngrihem edhe më e fortë sepse jam e mbijetuar dhe jo viktimë. Unë jam në kontroll të jetës time dhe nuk ka asgjë që nuk mund të arrij. Kurrë mos kërko falje se je një grua e fuqishme.