JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Detaje nga vrasja e 57-vjeçarit/ Identifikohet autori i krimit, shpallet në kërkim nga policia
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 05/08/2020 17:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë në Gjirokastër, ku u gjet i pajetë në kamionçinën e tij 57-vjeçari, G. S. Policia bën me dije se viktima ka qenë duke udhëtuar me autorin, ndërsa është qëlluar me sende të forta nga ky i fundit. Shkak mendohet të jetë bërë një konflikt i momentit, që ka rezultuar fatal për 57-vjeçarin. Policia ndërkohë ka identifikuar autorin e krimit dhe e ka shpallur në kërkim. Në gjithë zonën janë ngritur pika kontrolli për identifikimin dhe shoqërimin e personave që dyshohet se mund të jenë përfshirë në krim.