JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Aksident i rëndë! Biçikleta përplaset me motoçikletën, një person i shtrirë në rrugë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 04/08/2020 14:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është raportuar vetëm pak më parë në Tiranë. Një motoçikletë dhe një biçikletë janë përplasur me njëra tjetrën.

Për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i biçikletës. Siç shihet edhe nga pamjet ai është i shtrirë në rrugë pa ndjenja. Ndërkohë në vendngjarje ka mbërritur policia.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Pallati më Shigjeta”.